Diskografie/nové CD

 

Díra v plotě 20. 5. 2015

 

Čtrnáct písní mého nového autorského alba Díra v plotě bylo natočeno v průběhu června 2014 až února 2015 v produkčním a nahrávacím studiu Atelier v pražských Vysočanech a ve studiu Jiný břeh na Slapech. Raven, někdejší člen skupiny Neřež a člověk mnoha hudebních profesí, se ve svém studiu Atelier postaral nejen o zvuk, ale i aranže folkrockově laděných písní, v kterých hraje na klavír, klávesové nástroje, akordeon nebo foukací harmoniku. Na folkrockově laděné kolekci mých písní  se významně podílí Jiří Kovář, člen různých jazzových seskupení a spolutvůrce Andělem oceněné desky Jiřího Smrže Kořeny. Na Díře v plotě hraje na akustické i elektrické kytary, lap steel, resofonickou kytaru a ukulele. Bicí nástroje obsluhuje Damián Kučera, který měl na starost mastering a spolu se svým bratrem Vojtou i střih. Důležitým hostem na desce je konečně i Jiří Masáček a jeho jazzová trubka. CD je opatřeno výpravným bookletem s texty v digipacku. Výtvarný návrh a grafické zpracování obalu mají na svědomí Veronika Vomáčková a Markéta Bursíková. V jedné ze skladeb na albu zpívám „Mám rád rock’n’roll, jazz a blues i swing“, v těchto žánrech můžeme vedle folku najít i kořeny inspirace mé písňové tvorby.

Kdo by měl o CD zájem - může si jej koupit buď na mých koncertech nebo prostřednictvím poštovní dobírky - objednávejte na mailu jirismidt@volny.cz

Nové album (digipack) je v prodeji za 200,- Kč + poštovné a balné.

Digitální download je k dispozici na -

Supraphonline            Apple Music

Deezer           Spotify

Jsem to já 25. 1. 2008

    

 

Moje sólové CD - Jsem to já.Nahráno bylo v srpnu 2007 ve studiu Atelier. O záznam, mix,  mastering a dobrou radu se mně postaral Raven (člen skupiny Neřež). Na CD je 14 písniček, které jsem si složil, zazpíval a zahrál s dvanáctistrunnou kytarou Seagull. Šest hudebních ochutnávek si můžete poslechnout v rubrice "Písničky". 

 

50 miniatur 2007

     

Unikátní nahrávka s 50 „minipísněmi“ od absolutní špičky naší (nejen)písničkářské scény. Kolekce miniatur, z níž minimálně 40 vznikla pouze a jen pro toto album. Na albu se střídají skladbičky od Jarka Nohavici, bratří Ebenů, Dagmar Voňkové, Jiřího Suchého, Neřež, Precedensu s Bárou Basikovou, Karla Plíhala, Xaviera Baumaxy, Vladimíra Merty, Jana Buriana, Demophobie, Jaroslava Lenka, Slávka Janouška a dalších. Album je projektem Zdeňka Vřešťála ze skupiny Neřež.

 Na albu je i moje písnička Podolská.

 

 

 

 

 

 

Zpět